KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051192
nr 1305 1192
Thure Wallner (1888-1965), Sverige. Landskap, signerad. Olja på pannå, 41x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:12:43
500 kr
600 kr